Blog będzie o najlepszym polskim zespole,fenomenie ostatnich lat Ich Troje.Będzie także o Virgin,Mandarynie.
środa, 26 kwietnia 2006
Konkurs Ich Troje!

Inf. wł, LW, 25 kwietnia 2006 16:35

Tylko w Onet.pl: Spotkaj się z Ich Troje


25 kwietnia, podczas "spotkania na żywo" z internautami w portalu Onet.pl Michał Wiśniewski ogłosił specjalny konkurs dla swych fanów. Jego zwycięzca będzie miał wyjątkową okazję poznać członków Ich Troje, gdyż spędzi z zespołem całą dobę.


R E K L A M Aczytaj dalej 

Michał Wiśniewski
Materiał wideo, jaki zarejestrowano podczas wizyty Michała Wiśniewskiego w Onet.pl, pojawi się na stronach portalu jutro (26 kwietnia). Już teraz możemy poinformować o specjalnym konkursie, jaki podczas spotkania ogłosił lider Ich Troje. Aby wziąć udział w zabawie należy napisać tekst na temat: "Dlaczego Michał Wiśniewski powinien spędzić 24 godziny właśnie ze mną?" i przesyłać go na adres muzyka@portal.onet.pl (w tytule maila wpisując ICH TROJE - DLACZEGO JA?). Autor tekstu, który najbardziej spodoba się piosenkarzowi, będzie miał okazję spędzić z Ich Troje całą dobę, zaraz po powrocie grupy z finałów Eurowizji. Zobaczy m.in. jak zespół pracuje w studiu, będzie VIP-em na koncercie grupy itp.

Na tym jednak nie koniec atrakcji. Portal Onet.pl przygotował w porozumieniu z piosenkarzem jeszcze jedną specjalną niespodziankę dla jego fanów. Szczegóły ujawnimy już wkrótce... Na teksty związane z konkursem ICH TROJE - DLACZEGO JA? czekamy już teraz.

wtorek, 25 kwietnia 2006
Dzisiaj o 13.00 chat z Michałem!
Rozmowy.onet.pl


We wtorek, 25 kwietnia, odbędzie się "spotkanie na żywo" z Michałem Wiśniewskim z Ich Troje. Wszyscy fani artysty powinni je śledzić ze szczególną uwagą, bowiem wokalista i portal Onet.pl przygotowali dla nich specjalną niespodziankę.

Spotkanie z Michałem Wiśniewskim odbędzie się o godzinie 13:00. Aby zadać gwiazdorowi pytanie należy wysłać na adres muzyka@onet.pl maila z tytułem ICH TROJE CZAT. Najlepsze z pytań zostaną zadane artyście. Przebieg spotkania będzie można śledzić na żywo.
Michał wybierze 10 najlepszych jego zdaniem pytań, ich autorzy, o ile wcześniej podadzą także swój adres korespondencyjny, otrzymają po 10 płyt CD.

Na tym jednak nie koniec atrakcji. Portal Onet.pl przygotował w porozumieniu z piosenkarzem specjalną niespodziankę dla jego fanów. Szczegóły akcji ujawni we wtorek sam gwiazdor. Na pytania czekamy już teraz…

Zespół Ich Troje jest w tej chwili pochłonięty promocją zagraniczną. Grupa chce się pokazać z jak najlepszej strony w państwach, których przedstawiciele biorą udział w tegorocznej Eurowizji. Finały 51. Konkursu Piosenki Eurowizji odbędą się 18 maja 2006 r. (półfinał) i 20 maja 2006 r. (finał) w Atenach. Ich Troje wystąpi w półfinale jako dwunasty artysta, wykonując piosenkę "Follow My Heart".

Grupa pracuje także nad swym nowym albumem. Wydawnictwo będzie dwupłytowe, na każdym z krążków znajdzie się 15 utworów. Znamy już tytuły 12. z nich:

CD 1:

1. Wszyscy Razem – Instrumentalny
2. Napromieniowani – Jacek
3. Piekło - Top Trendy 2005
13. Cztery Piweczka I Flaszeczka
14. Jutro Będzie Lepszy Dzień
15. Follow My Heart – Wersja Eurowizja 2006

CD 2:

16. Śląsk Jest W Niebie – Pełna Wersja
17. Pocałuj Mnie – Michał
18. Jeanny Part 4 - Where Are You Now
28. Go For Goals - MŚ 2006
29. Zawsze Naprzód - Nigdy Wstecz
30. Ósmy Obcy Pasażer - Instrumentalny
niedziela, 23 kwietnia 2006
Promocja Eurowizji!
21 kwietnia na imprezie Big Party Fun na Malcie Ich Troje w osobach Michała i Ani promowali swoją eurowizyjną piosenkę "Follow My Heart".Spotkanie przebiegało w miłej,sympatycznej atmosferze.Fotki poniżej.
sobota, 22 kwietnia 2006
Video-Chat z Michałem!

 

We wtorek, 25 kwietnia, odbędzie się "spotkanie na żywo" z Michałem na stronie rozmowy.onet.pl. Wszyscy fani powinni je śledzić ze szczególną uwagą, ponieważ Michał we współpracy z portalem Onet.pl przygotował dla nich specjalną niespodziankę :-).

Spotkanie z Michałem odbędzie się o godzinie 13:00. Aby zadać mu pytanie należy wysłać na adres muzyka@onet.pl maila z tytułem ICH TROJE CZAT. Najlepsze z pytań zostaną zadane Michałowi. Przebieg spotkania będzie można śledzić na żywo w kamerce video.

Michał wybierze 10 najlepszych jego zdaniem pytań, ich autorzy, o ile wcześniej w mailu podadzą także swój adres korespondencyjny, otrzymają po 10 płyt CD (z muzyką wybraną przez Onet.pl).

Na tym jednak nie koniec atrakcji. Portal Onet.pl przygotował w porozumieniu z Michałem specjalną niespodziankę dla jego fanów. Szczegóły akcji ujawni we wtorek sam Michał.

Zapraszamy Was serdecznie na to spotkanie ... i przypominamy, że na pytania portal Onet.pl czeka już teraz :-)
piątek, 21 kwietnia 2006
Wiśniewscy:to już naprawdę koniec!


Marta i Michał Wiśniewscy - EAST NEWS/DIGITAL

Jeszcze nie tak dawno mogliśmy wszyscy oglądać w telewizji transmisję ze ślubu Marty i Michała Wiśniewskich. Widać było prawdziwe szczęście bijące z oczu tych dwojga. Niestety, to już koniec. Fakt donosi, że przedwczoraj odbyła się pierwsza i ostatnia rozprawa rozwodowa słynnej pary. Sędzia rozwiódł Wiśniewskich ekspresowo, bez orzekania o winie.

Państwo Wiśniewscy wykazali się troską o dobro dzieci i wzajemnym szacunkiem - powiedział po rozprawie mecenas Karol Jełowicki. Nie chciał jednak ujawnić kulis podziału pieniędzy. Można jednak przyjąć, że pomimo rozdzielności majątkowej jakaś część milionów Michała przypadnie Marcie. Będzie ona też otrzymywać alimenty na dwójkę dzieci – po kilka tysięcy złotych miesięcznie.


Wiśniewscy przed rozprawą - Fakt, 19.04.2006

Nie sposób nie zadać sobie pytania – co dalej? Jak Xavier i Fabienne przyjmą nową żonę taty i jego nowe dziecko? Czy Marta poradzi sobie jako samotna matka i co z jej karierą? Przypomnijmy - prasa pisała niedawno o jej rychłym końcu (Mandaryna bankrutem, Kanclerz

czwartek, 20 kwietnia 2006
Trasa koncertowa "Sami Swoi 2006"!

O to koncerty z I częsci trasy Ich Troje.Poniżej daty koncertów które się odbędą:

5.05.2006r.-Berlin(Niemcy) h.Urania godz 19.00

16.05.2006r.-Ateny(Grecja) Concert Hall godz 20.00

18.05.2006r.-Ateny(Grecja) Olympic Indoor Arena  półfinał Eurowizji

20.05.2006r.-Ateny(Grecja) Olympic Indoor Arena finał Eurowizji

2.06.2006r.-Ełk

4.06.2006r.-Bydgoszcz (moje miasto) dopiąłem swego w Urzędzie miasta!

10.06.2006r.-Rawicz(MOSIR) godz 20.30

18.06.2006r.-Mrozy k.Siedlec (plac przy stadionie) godz 21.00

23.06.2006r.-Jawor

24.06.2006r.-Zduńska Wola(Stadion) godz 21.00

25.04.2006 godz. 13:00
Onet.pl

Dodatkowe informacje: chat z Michałem na stronie: www.rozmowy.onet.pl

Wiśniewscy po rozwodzie!
Od dzisiaj oficjalnie Michał i Marta nie są małżeństwem.Gdy sędzia mówił wyrok Marcie po polikach leciały łzy.Rozwód za obupólną zgodą.Michał będzie co miesiąc płacił 5 tyś zł alimentów.Michał zamierza teraz wziąć ślub cywilny z Anią Świątczak.
sobota, 15 kwietnia 2006
Krótki wywiad z Dodą!

Po niedawnym wypadku Dorota Rabczewska musiała zwolnic drastycznie tempo swojego życia. Nic dziwnego - jest przecież po poważnej operacji kręgosłupa. Super Express opublikował wywiad z piosenkarką, w którym dzieli się ona swoimi przemyśleniami dotyczącymi wydarzeń ostatnich dni i nie tylko...

Doda twierdzi, że problemy ze zdrowiem pozwoliły jej spojrzeć z dystansem na wiele rzeczy:

Przez smutek, troski i ból zdobywa się mądrość, aby docenić to, co przyjdzie później. Ja teraz potrafię się cieszyć, że jest ładna pogoda, że mogę dwa kroki zrobić. Cieszą mnie proste rzeczy, nad którymi wcześniej nigdy się nie zastanawiałam.

Opowiada też, że przed operacją długo i żarliwie się modliła:

Do pokoju w szpitalu przyszedł ksiądz i dał mi trzy obrazki z wizerunkami: papieża, Jezusa i patrona chorych. Rozłożyłam sobie te obrazki, a obrazek papieża zabrałam ze sobą, w kieszeni szlafroka, na operację. Jestem osobą wierzącą i wiem, że nic nie dzieje się bez przyczyny.

Zmarły papież jest dla Dody osobą szczególną. Jak przyznała:

W dzień śmierci papieża napisałam piękną piosenkę „Znak pokoju” i była w tym ręka boża. W rocznicę śmierci Jana Pawła II miałam wypadek, zaczęły się problemy z kręgosłupem. (...) Podziwiam go za wielkoduszność, szlachetność i za nieograniczoną dobroć. To wzór dla mnie od wielu lat.


Super Express, 14.04.2006

Co prawda jak dotąd, nikt o tym nie wiedział ani tego nie zauważał, ale kto wie, co nas jeszcze czeka. Chociaż na pytanie redakcji, czy porzuci skandalizujący image, przestanie pokazywać biust i używać wulgaryzmów, Doda odrzekła:

A jakie to ma znaczenie?! Ja pani mówię, że zrozumiałam, jakważne jest zdrowie, a pani mnie pyta o takie rzeczy?! Co mojaosobowość ma do przemiany?!

Cóż, cieszymy się z szybkiego powrotu do zdrowia i z tego, że Doda nie zamierza zmienić się teraz w swoją nie używającą wulgaryzmów i ugrzecznioną wersję. Co to by była za Doda?

poniedziałek, 10 kwietnia 2006
Mama Michała o Ani!
Mimo, że rozwód Michała Wiśniewskiego z jego drugą żoną, Mandaryną, nie doszedł jeszcze do skutku, Michał już teraz pokazuje się ze swoją ciężarną przyjaciółką, Anią Świątczak, zapewnia o miłości do niej i zapowiada ślub w Las Vegas. Co ciekawe, do tego radosnego chóru przyłączyła się… mama Wiśniewskiego. Ta sama mama, która przez wiele lat nie interesowała się synem i której nie szczędził on gorzkich słów w wywiadach. Teraz Wiśniewska nie pije, często odwiedza Michała, a o przyszłej synowej ma do powiedzenia same miłe rzeczy. Ania jest serdeczna, naprawdę przesympatyczna dziewczyna, taka przyjazna i życzliwa dla mnie. Wreszcie mam z kim porozmawiać, wypić herbatę – wyznaje przyszła teściowa reporterowi Faktu. Także rodzice Świątczak bardzo przypadli Wiśniewskiej do gustu. Życzę mojemu synowi, żeby wreszcie ułożyło mu się w życiu, bo ja naprawdę wierzę, że z Anią jest to możliwe – mówi wzruszona matka gwiazdora.
niedziela, 09 kwietnia 2006
Ania ma tatuaż na łydce z podobizną Michała!


Ania Świątczak i Michał Wiśniewski - Agencja SE/EAST NEWS

Jak pokazać mężczyźnie, że się go kocha? Kolacja przy świecach, koronkowa bielizna, a nawet zajście w ciążę – Ania Świątczak ma to już za sobą. Postanowiła więc uwiecznić siebie i swojego narzeczonego - Michała Wiśniewskiego. Na portrecie? Nie. Na tatuażu.

Jak donosi Fakt, Świątczak jakieś trzy miesiące temu udała się do salonu tatuażu, żeby wykonać sobie na łydce obrazek przedstawiający ją i Michała, w formie kreskówkowych postaci. Wzruszające, jasne. Ale dość głupie. Znane są przypadki zakażenia żółtaczką, a nawet nieuleczalnym wirusowym zapaleniem wątroby typu C (które może spowodować przedwczesną śmierć, a zmusza do dożywotniego zażywania lekarstw). Jako kobieta w ciąży, Świątczak naraziła w ten sposób nie tylko siebie, ale i swoje nienarodzone dziecko.

Poza tym, tatuaż to kiepski sposób na wyrażanie uczuć, bo potrafi przetrwać każde miłosne rozczarowanie. Przekonała się o tym Angelina Jolie, która po rozwodzie z Billym Bobem Thorntonem musiała poddawać się długim i bolesnym zabiegom laserowego usuwania barwnika. Imię byłego męża na ramieniu jakoś niezbyt jej odpowiadało. Oby Ania nie musiała niedługo przerabiać dwóch kreskówkowych postaci na smerfy...

 
1 , 2
Archiwum