Blog będzie o najlepszym polskim zespole,fenomenie ostatnich lat Ich Troje.Będzie także o Virgin,Mandarynie.
piątek, 26 maja 2006
O sponsorze!

Michał Wiśniewski jest osobą skłonną do różnych eksperymentów. Wrażenie robią jego kolorowe stroje czy imponujące widowiska, jakimi są koncerty Ich Troje. To artysta, który dokładnie wie czego chce i staranie wybiera rzeczy, jakimi się otacza. Michał po prostu robi to w co wierzy! Robi swoje!

Dlatego Michał wybrał Samych Swoich, a my z przyjemnością nawiązaliśmy współpracę. Jej widocznym efektem było przemalowanie przez Michała włosów na kolor zielony. Fani odebrali ten pomysł entuzjastycznie, czego dowodem jest fakt, iż na spotkania wielbiciele zaczęli przychodzić w zielonych perukach i z zielonymi balonami, powiewając transparentem z napisem "Witaj wśród swoich".

Lider zespołu Ich Troje pojawił się w kampanii reklamowej sieci. Kreacja "Sami Swoi gadają najtaniej" z Michałem miała miejsce w spotach telewizyjnych, w reklamach prasowych oraz na billboardach promujących nową ofertę Sami Swoi dotyczącą wprowadzenia niższej stawki na połączenia wychodzące. Michał wystąpił w dwóch reklamach gdzie oczywiście miał zielone włosy i robił to, co potrafi najlepiej - tańczył, śpiewał i był sobą!

Dzięki Samym Swoim zespół Michała mógł bez żadnych przeszkód wyjechać na Eurowizję oraz udać się w jubileuszową trasę koncertową po Polsce "Ich Troje plus One Dwie". Operator zatroszczył się też o to, by poza konkursem zespół mógł uczestniczyć w wielu imprezach np. dać koncert z okazji Dnia Polskiego w Grecji czy wziąć udział w przyjęciu dla mediów.

Sami Swoi nie zapomniało o fanach, którzy chcieliby na miejscu w Atenach dopingować zespół podczas tegorocznego finału Eurowizji 2006. Dostali oni niepowtarzalną możliwość wzięcia udziału w konkursie, w którym nagrodą był wyjazd z grupą Michała Wiśniewskiego do Grecji. W SMS-owym konkursie Samych Swoich można było wygrać wyjazdy do Aten dla 40 osób i 210 limitowanych zestawów telefonów komórkowych podpisanych przez Michała Wiśniewskiego. Na lato natomiast zaplanowana jest duża trasa koncertowa. Michał wystąpi w wielu polskich miastach, w tym takich, do których dawno już nie przyjeżdżał...

To się nie wydaje!Archiwum